KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7245187
nr 724 5187
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Blandteknik, Bengt Elde (f. 1939), Signerad, -69, 40x70
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2011
kl 18:35:41
7/11 18:14:30
7/11 18:16:21